Spoznaj svoje možnosti s Practice programom VSD!

 

Skončil si školu a rozmýšľaš, čo budeš robiť po prázdninách? Tak len čítaj ďalej…

 

Pre rozvojový program PRACTICE v spoločnosti Východoslovenská distribučná, a.s hľadáme šikovných absolventov elektrotechnických stredných škôl!

 

Ako Practice program prebieha?

1.8.2024 k nám nastúpiš na trvalý pracovný pomer na pozíciu practice. Pod odborným dohľadom skúsených kolegov budeš v priebehu niekoľkých mesiacov rotovať po viacerých pracoviskách v oblasti prevádzky sietí VN a NN a merania v našej spoločnosti. Za rok tak získaš prax a skúsenosti pre tvoju cieľovú pozíciu servisného technika NN, na ktorej sa v úvode programu dohodneme a na ktorú ťa budeme cielene pripravovať.
Tvojou úlohou bude počas roka učiť sa, ako to na jednotlivých pracoviskách funguje a my ťa za to oceníme. Nielen finančne, ale aj vo forme hodnotných školení zameraných na tvoj odborný a osobnostný rast.  

 

Čo od účastníkov očakávame?

Okrem ukončeného vzdelania v elektrotechnickom odbore, elektrotechnickej spôsobilosti podľa § 21 a platného vodičského preukazu B je pre úspešné absolvovanie programu vítané, aby si bol tímový hráč, no zároveň vedel pracovať samostatne, mal proaktívny prístup, záujem o rozvoj a uplatnenie v odbore, ktorý si vyštudoval.

 

Na čo sa môžeš tešiť?

Svojim zamestnancom ponúkame len to najlepšie. Čaká ťa:

  • kompletné technické vybavenie (vysokokvalitný ochranný pracovný odev a ochranné pracovné pomôcky, služobný smartphone aj na súkromné účely)
  • množstvo hodnotných odborných školení zameraných na zvyšovanie tvojej kvalifikácie (podľa dĺžky praxe § 22 až § 24), ktoré ti uhradíme v plnej výške
  • priateľský tím skúsených kolegov, ktorí ti radi pomôžu
  • dynamická práca pre ozajstných chlapov v teréne :)
  • kontakt s najnovšími modernými technológiami v energetike
  • stravovacia karta alebo príspevok na stravovanie a pitný režim
  • množstvo ďalších skvelých benefitov, ako napr. dovolenka a ďalšie dni voľna navyše, firemné akcie od teambuildingov, športových turnajov až po rodinné eventy či ples zamestnancov. A to nie je zďaleka všetko! Ak rád pomáhaš iným, môžeš sa zapojiť aj do mnohých dobrovoľníckych aktivít.

Nástupná základná mzda počas trvania Practice programu je 820 EUR + 10 % mesačná variabilná odmena za plnenie tímových a individuálnych cieľov.

 

Chceš využiť jedinečnú možnosť získať prax a “pracovnú vstupenku“ do spoločnosti VSD?

Jediné, čo potrebuješ urobiť, je pripraviť si stručný životopis a poslať nám ho ako reakciu na tento inzerát. Následne sa s tebou skontaktujeme a zladíme na termíne krátkeho pohovoru, na ktorom sa o tvojej budúcej práci dozvieš oveľa viac. Tešíme sa na teba!

Vidíme sa!


Východoslovenská energetika, a.s